Skip to content

Botermarkt 17 – Café de Roemer
Doelenplein 2 – rijwielstalling
Doelstraat 20 a – gastruimte
Doelstraat 31 – Mad Daddy’s Barbershop
Doelstraat 32 – open atelier
Doelstraat 52 – Koinonia
Drapenierstraat 11 – gastruimte
Gasthuisstraat 32 – bibliotheek

Gedempte Raamgracht 64 – gastruimte
Gedempte Raamgracht 65 – gastruimte
Gedempte Raamgracht 81 zw – Galerie Art Yard
Gedempte Voldersgracht 12 zw – Wo-ow Ceramics
Gierstraat 3 – Van der Pigge
Gierstraat 10 – Ekster & Jay
Gierstraat 14 – Traiteur Olivijn
Gierstraat 30 – Sjenkels
Gierstraat 34 – Wijnkoperij Okhuysen
Gierstraat 60-64  – Bea’s Dierenboetiek
Gierstraat 71 – KaffVeen
Gierstraat 78 – ’t Kantoor
Grote Houtstraat 116 – Galerie BHAMD!
Grote Houtstraat 144 dd – open atelier + gastruimte
Grote Houtstraat 149 – pop-up Art Galerie De Zout
Kerkstraat 1 links – gastruimte
Kerkstraat 9 rd – open atelier
Korte Annastraat 1 – gastruimte
Korte Houtstraat 18 – open atelier
Korte Houtstraat 24 – gastruimte
Lange Annastraat 12 b – gastruimte
Lange Annastraat 40 c – open atelier
Lange Bogaardstraat 8 – HRLM
Lange Raamstraat 2 – gastruimte
Lange Raamstraat 11 – gastruimte
Lange Raamstraat 26 – gastruimte
Nieuwe Kerksplein 4 – open atelier
Nieuwe Kerksplein 14 – open atelier
Nieuwe Kerksplein 17 – Wijkgebouw
Nieuwe Kerksplein 36 – Nieuwe Kerk
Nieuwe Raamstraat 2 – open atelier
Nieuwe Raamstraat 4-6 – open atelier + gastruimte
Nieuwe Raamstraat 12 – gastruimte
Proveniershof
Raamvest 15 – gastruimte
Wolstraat 4 – gastruimte

Joke Laan
Piet Zwaanswijk
Georgette van Velzen, Oscar van der Linden
Cathelijne Los, Tribe Called Trash
Tribe Called Trash
Miep den Haan
Dakmar Scholten, Erica Huber
Dânia Santana, Lucienne Kaaij, Malou Ros, Maureen Meijer, Mayamba, Mika van Vonderen, Natascha Klerks
Donna Corbani, Madeleine Oosterbaan
Annelies Veeze
Harry van Wooning, Setine van der Noordaa
Barbara Mascini, Maaike Stam
Corrie Kerkhoff, Georgette van Velzen
Ella Scholtens
Saskia de Wal
Rolinka van Zuiden
Jeanne Corver
Ilse Nicola
Pauline Oosterhoff
Mika van Vonderen
Leo Dooren, Maud Ramaekers, Simone Peerdeman, Trudy Drost
Maurice Ploem, Richard Koese
Maartje Kemme, Renée van der Hulst
Tamara van den Berg
Lucy Brandhof
René de Graaff, Ron Felix
Christine Peursum
Els Heemskerk
Irene van Leeuwen
Ritha van den Burg
Joost Dobbe, Leonore Hatt
André Sandfort, Cristina Edorh
Christa Hoek, Jasminka Hoek
Wilma de Smeth
Joke Kokkelkoren
Guillaume Gorissen
Dorothé van Schagen, Joke van Slooten
Christien van Acker, Maarten van den Burg
Hannes Kuiper
Coby Schonenberg, Désirée van Amsterdam
Ada Kors
Corrie Kerkhoff, Liedeke Veninga, Lucia Epskamp, Marion Timmers, Roads Ateliers
Hanne Wagemaker
Joeri Boelhouwer

Botermarkt 17 – Café de Roemer:  Joke Laan
Doelenplein 2 – rijwielstalling:  Piet Zwaanswijk
Doelstraat 20 a – gastruimte:  Georgette van Velzen, Oscar van der Linden
Doelstraat 31 – Mad Daddy’s Barbershop:  Cathelijne Los, Tribe Called Trash
Doelstraat 32 – open atelier:  Tribe Called Trash
Doelstraat 52 – Koinonia:  Miep den Haan
Drapenierstraat 11 – gastruimte:  Dakmar Scholten, Erica Huber
Gasthuisstraat 32 – bibliotheek:  Dânia Santana, Lucienne Kaaij, Malou Ros, Maureen Meijer, Mayamba, Mika van Vonderen, Natascha Klerks
Gedempte Raamgracht 64 – gastruimte:  Donna Corbani, Madeleine Oosterbaan
Gedempte Raamgracht 65 – gastruimte:  Annelies Veeze
Gedempte Raamgracht 81 zw – Galerie Art Yard:  Harry van Wooning, Setine van der Noordaa
Gedempte Voldersgracht 12 zw – Wo-ow Ceramics:  Barbara Mascini, Maaike Stam
Gierstraat 3 – Van der Pigge:  Corrie Kerkhoff, Georgette van Velzen
Gierstraat 10 – Ekster & Jay:  Ella Scholtens
Gierstraat 14 – Traiteur Olivijn:  Saskia de Wal
Gierstraat 30 – Sjenkels:  Rolinka van Zuiden
Gierstraat 34 – Wijnkoperij Okhuysen:  Jeanne Corver
Gierstraat 60-64  – Bea’s Dierenboetiek:  Ilse Nicola
Gierstraat 71 – KaffVeen:  Pauline Oosterhoff
Gierstraat 78 – ’t Kantoor:  Mika van Vonderen
Grote Houtstraat 116 – Galerie BHAMD!:  Leo Dooren, Maud Ramaekers, Simone Peerdeman, Trudy Drost
Grote Houtstraat 144 dd – open atelier + gastruimte:  Maurice Ploem, Richard Koese
Grote Houtstraat 149 – pop-up Art Galerie De Zout:  Maartje Kemme, Renée van der Hulst
Kerkstraat 1 links – gastruimte:  Tamara van den Berg
Kerkstraat 9 rd – open atelier:  Lucy Brandhof
Korte Annastraat 1 – gastruimte:  René de Graaff, Ron Felix
Korte Houtstraat 18 – open atelier:  Christine Peursum
Korte Houtstraat 24 – gastruimte:  Els Heemskerk
Lange Annastraat 12 b – gastruimte:  Irene van Leeuwen
Lange Annastraat 40 c – open atelier:  Ritha van den Burg
Lange Bogaardstraat 8 – HRLM:  Joost Dobbe, Leonore Hatt
Lange Raamstraat 2 – gastruimte:  André Sandfort, Cristina Edorh
Lange Raamstraat 11 – gastruimte:  Christa Hoek, Jasminka Hoek
Lange Raamstraat 26 – gastruimte:  Wilma de Smeth
Nieuwe Kerksplein 4 – open atelier:  Joke Kokkelkoren
Nieuwe Kerksplein 14 – open atelier:  Guillaume Gorissen
Nieuwe Kerksplein 17 – Wijkgebouw:  Dorothé van Schagen, Joke van Slooten
Nieuwe Kerksplein 36 – Nieuwe Kerk:  Christien van Acker, Maarten van den Burg
Nieuwe Raamstraat 2 – open atelier: Hannes Kuiper
Nieuwe Raamstraat 4-6 – open atelier + gastruimte:  Coby Schonenberg, Désirée van Amsterdam
Nieuwe Raamstraat 12 – gastruimte:  Ada Kors
Proveniershof:  Corrie Kerkhoff, Liedeke Veninga, Lucia Epskamp, Marion Timmers, Roads Ateliers
Raamvest 15 – gastruimte:  Hanne Wagemaker
Wolstraat 4 – gastruimte:  Joeri Boelhouwer